افسران پلیس متهم به پنهان کردن حلقه قاچاق برای رابطه جنسی رایگان – RT World News

بر اساس یک دادخواست، مقامات ارشد پلیس در فیرفکس، ویرجینیا از خدمات جنسی زنان قاچاق شده در یک تبانی آشکار با مجرمان محافظت کردند. همچنین ادعا می کند که یک کارآگاه تحقیق مجبور به سکوت شده است.

طبق یک دادخواست فدرال که اخیراً توسط یک وکیل حقوق مدنی به نمایندگی از یکی از قربانیان ارائه شده است، حداقل 13 افسر از اداره پلیس شهرستان فیرفکس، از جمله افسران عالی رتبه، برای سال ها تحقیقات در مورد یک حلقه قاچاق در ویرجینیای شمالی را تضعیف کرده اند. .

افسران، برخی از آنها اکنون بازنشسته شده اند، ظاهراًخدمات جنسی را از زنان قاچاق شده تضمین می کرد و همچنین ممکن است از رهبری حلقه اخاذی کرده باشدشکایت روزنامه نگاران آمریکایی ادعا می کند. زنان قربانی مجبور به ارائه خدمات جنسی رایگان به برخی از پلیس‌ها شدند، پلیس‌هایی که ظاهراً از این امر آگاه بودند.برای شرکت در خدمات جنسی تجاری از طریق زور، تقلب یا اجبار


تارا رید: او به من گفت که لباس شنای خود را در بیاورم، چون او یک پلیس بود، رعایت کردم.  من فقط 13 سال داشتم و می ترسیدم

در ازای اعمال جنسی، افسران پلیس، از جمله یک کاپیتان و رئیس سابق، با ارائه اطلاعاتی به رهبری حلقه قاچاق جنسی که از آن در برابر اجرای قانون محافظت می کند، مانع از تحقیقات شدند.

مقامات پلیس مرتباً این تصور را که زنان قاچاق شده قربانی هستند مورد تمسخر قرار می دادند و در عوض اصرار می کردند که آنها صرفاً روسپی هستند که به میل خود در فعالیت های تجاری غیرقانونی شرکت می کنند.“، سند می گوید.

یکی از قربانیان که جین دو نام دارد، در سال 2010 از کاستاریکا به ایالات متحده آمد. مادر مجرد ادعا می کند که با گرفتن پاسپورتش مجبور به تن فروشی شده است. او همچنین تهدید شد که در صورت تلاش برای فرار، خانواده‌اش آسیب می‌بینند، بنابراین به مدت پنج سال برای حلقه قاچاق جنسی کار کرد. به لطف نکات بعدی او، در سال 2019 FBI رئیس زن حلقه را دستگیر کرد که به اتهامات مرتبط با قاچاق جنسی اعتراف کرد و پشت میله‌های زندان قرار گرفت. اف‌بی‌آی سپس دریافت که دست‌کم دو افسر شهرستانی تا حدودی در این حلقه نقش داشته‌اند.

در این دادخواست ادعا شده است که تهدیدهایی مبنی بر آسیب ظاهری به خانواده توسط مقامات پلیس به یک کارآگاه تنها که سعی در بررسی پرونده قاچاق جنسی داشت، انجام شد. به ویلیام وولف که به عنوان تنها عضو گروه ویژه قاچاق انسان با بودجه فدرال این وزارتخانه کار می کرد، گفته شد که “نگاه داشتن [his] دهنتو ببند” در یک تهدید آشکار، یک ستوان در بخش ظاهرا به وولف گفت:شما شش بچه دارید، باید به آنها فکر کنید” کارآگاه در نهایت از تحقیقات منصرف شد.

وکیلی که ابتدا این شکایت را در ماه اکتبر ارائه کرد، اخیراً آن را با اطلاعاتی از جمله هویت مقامات پلیس متهم به سوء رفتار اصلاح کرده است. او گفت که قبل از آن به دنبال تسویه پولی و سطحی از پاسخگویی برای افسران بود و سعی می کرد با شهرستان مذاکره کند تا از طرح شکایت خودداری کند. او گفت که نمی‌خواهد بار عاطفی بیشتری برای موکلش داشته باشد، اما، او با AP در میان گذاشت، به او گفته شد:رفتن به پوند شن

شما می توانید این داستان را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید: