اعلامیه فاجعه بار ریاست جمهوری دیسانتیس نشان می دهد که او رقیب جدی ترامپ نیست – RT World News

ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا روز چهارشنبه نامزدی خود را برای ریاست جمهوری ایالات متحده در سال 2024 اعلام کرد و بلافاصله انتقادات چپ، راست و مرکز را برانگیخت. جنگجوی ضد بیداری اطلاعیه فضای توییتر، که به درستی به عنوان یک دود مطلق دیده می شود، توسط نشریات بزرگ توصیف شده است به عنوان یک “فروپاشی” “بی دست و پا – به شکلی نامناسب،” و الف “شکست مفتضحانه.”

موضوع اصلی که اکثر مردم برای اینکه چرا این رویداد تا این حد بد بود مطرح کردند این بود که در فضای پر زرق و برق توییتر بود. در واقع، اگر به عقب برگردید و به ضبط گوش دهید، آنقدر باگ است که اغلب حتی نمی توانید صحبت های فرماندار را بشنوید. از این رو، به اشتراک گذاری قابل اعتماد اعلامیه غیرممکن است، که بدیهی است برای انتشار پیام شخص مهم است. منصفانه بگوییم، DeSantis ویدیویی را نیز در صفحه کمپین خود به اشتراک گذاشت – اما به هیچ وجه ویروسی نشده است زیرا به عنوان اعلام رسمی تبلیغ نشده است.

رویداد رسمی در توییتر به قدری مملو از مسائل فنی بود که هشتگ #failuretolaunch در این سایت دست به دست شد. مردم بازخوردهای جنون آمیز میکروفون را می شنیدند و کل فضا به طور متناوب قطع می شد. ایلان ماسک، که میزبان این فضا بود، گفت که این یک “نشانه خوب،” اما اکثر افراد باهوش موافقند که این نشان دهنده سطوح فوق العاده بی کفایتی کمپین DeSantis و همچنین توییتر است. در نهایت، به دلیل تقریباً 24 دقیقه اشکالات بدون وقفه، این فضا به حساب دیوید ساکس اهدا شد.


رقیب اصلی جمهوریخواه ترامپ به طور رسمی وارد رقابت 2024 می شود
مطالب جدید پیشنهادی
رأی سنای ایالات متحده به مسدود کردن مأموریت واکسن جو بایدن

تا آنجا که خود اعلامیه، چند چیز برجسته است. اول از همه، فرماندار تمام مدت روی فیلمنامه بود و این بیشتر به این دلیل است که هیچ کس واقعاً برای رویداد مجازی حاضر نشد. اکثراً فقط یک دسته از سرسخت ترین حامیان او بودند و هیچ کس سؤالات اساسی یا سخت نپرسید. به او توپ‌های نرمی می‌زدند که به او فرصتی نمی‌داد تا هرگونه هوش و ذکاوتی را که ممکن بود داشته باشد، نشان دهد. به عنوان مثال، از او در مورد ارزهای دیجیتال پرسیده شد، اما در مورد فیل در اتاق تحت فشار قرار نگرفت – چرا کسی باید به او نسبت به دونالد ترامپ رای دهد؟

این اعلامیه آنقدر بد بود که کمپین ترامپ بلافاصله از آن الگوبرداری کرد. یک ویدیو گذاشتند موشکی را با لوگوی مبارزات انتخاباتی رون دیسانتیس (که به طرز وحشتناکی شبیه به جب بوش نامزد ریاست جمهوری نامزد جمهوری خواه شکست خورده بود) در حال انفجار در حین برخاستن نشان می دهد و ماسک و دیسانتیس را در یک لحظه مسخره می کند. تیم همچنین یک ویدیو ارسال کرد در اینستاگرام خود اعلامیه را مسخره می‌کند، با هوش مصنوعی/دوبله‌های آشکار DeSantis و ماسک که فضا را با افرادی مانند جورج سوروس، کلاوس شواب، دیک چنی، شیطان، آدولف هیتلر و FBI به اشتراک می‌گذارند.

من به عنوان فردی که کاملاً دونالد ترامپ را تحقیر می کنم، و همچنین ران دیسانتیمونیوس، همانطور که رئیس جمهور سابق او را خطاب می کند، باید به ترامپ برای محو کردن مطلق رقیبش اعتبار بدهم. گذشته از سیاست، باید شگفت زده شد که چگونه «دونالد» قبلاً به بزرگترین رقیب خود یک لقب خنده دار داده است و در حالی که پذیرای گرایش های رسانه های اجتماعی است همه را به یکباره زیر آفتاب مسخره کرده است. باید اعتراف کنم که وقتی «اف‌بی‌آی» در فضای جعلی توییتر گفت واقعاً آن را از دست دادم، “خوب، پس چطور می‌خواهیم ترامپ را بیرون کنیم، بچه‌ها؟”


ترامپ شروع مبارزات انتخاباتی رقیب جمهوریخواه را به سخره گرفت
مطالب جدید پیشنهادی
سویه کووید "بدتر از دلتا" در 3 کشور یافت شد - RT World News

همه ما می دانیم که دیسانتیس اساساً از فرزندان ترامپ است و تفاوت آنها در سیاست بسیار اندک است. کمپین رسمی اکنون این شعار را اجرا می‌کند که او می‌خواهد «بازگشت بزرگ آمریکایی ما را رهبری کند»، که به نظر می‌رسد یک برداشت غیر الهام‌آمیز از «آمریکا را دوباره بزرگ کنیم»، منهای جذابیت و کلاه‌های قابل تشخیص. اساساً ترامپ سعی دارد حریف خود را به عنوان اسب تروا برای ایالت عمیق یا نوعی گیاه در کنار «باتلاق» ترسیم کند که ترامپ وعده تخلیه آن را داده بود. و فرماندار واقعاً کار زیادی برای عقب نشینی از آن انجام نمی دهد – او از تصویر یک موجود واقعی مرداب، تمساح، در طی یک تیزر برای نامزدی ریاست جمهوری خود استفاده کرد.

شکست‌های ارتباطی اساسی کمپین DeSantis بازتابی از این است که او واقعاً چه کسی است – یک سیاستمدار بی‌نظیر با کاریزمای شیر تاریخ مصرف گذشته. برخی از افراد در واقع این استدلال را مطرح کرده‌اند که دلیل اینکه او مانند ترامپ یک اعلان زنده در تلویزیون پخش نمی‌کند، این است که او مهارت‌های جدی مردمی ندارد. اگر شما فقط همین مقدار مشخص است تماشای تعامل مرد با مردم برای کمتر از یک دقیقه

اظهارات، دیدگاه ها و نظرات بیان شده در این ستون صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً بیانگر نظرات RT نیست.

شما می توانید این داستان را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید: