اسقف به خاطر گفتن به بچه ها “بابا نوئل وجود ندارد” – RT World News محکوم شد

کلیسای کاتولیک پس از اینکه اسقف در سیسیل به جمعی مملو از کودکان گفت که “بابا نوئل وجود ندارد” و اینکه کریسمس پدر مدرن توسط شرکت کوکاکولا اختراع شده است، از والدین عذرخواهی کرد.

اول از همه، به نام اسقف، ابراز تأسف می کنم از این اعلامیه که باعث ناامیدی کوچکترین بچه ها شده است. مطبوعات ایتالیایی به نقل از دون الساندرو پائولینو از اسقف نشین نوتو می گویند.

عذرخواهی دون پائولینو پس از آن صورت گرفت که اسقف آنتونیو استالیانو این هفته تعدادی از جوانان کلیسا را ​​ناراحت کرد و به آنها گفت که بابا نوئل واقعی نیست.


بازیگر هالیوودی شکست نمایش خود را به گردن

اضافه کنم که رنگ قرمز کت او توسط کوکاکولا برای اهداف تبلیغاتی انتخاب شده است. استالیانو گفت و ادعا کرد که این شرکت از تصویر سالم بابانوئل استفاده می کند “خود را به عنوان نمادی از ارزش های سالم به تصویر بکشد.”

به طرز عجیبی، سخنان استالیانو در طول جشنواره ای بیان شد که با اجرای مجدد ورود سنت نیکلاس به شهر نوتو سیسیلی با اسب به اوج رسید. به این ترتیب، سخنان او به گوش بسیاری از جوانان محلی رسید، و بنا بر گزارش ها، والدین در رسانه های اجتماعی استفاده کردند تا ناراحتی خود را از اسقف ابراز کنند. عده ای او را به ریاکاری متهم کردند که بابانوئل را بریده و بر وجود آن پافشاری می کرد “پسر باکره و روح القدس که بر روی آب راه می رفت.” تایمز گزارش داد.

دیگران مقایسه کرد اسقف به گرینچ

با این حال، استالیانو روی حرفش ایستاد. در میان خشم، او ادعا کرد که می‌خواهد بچه‌ها تصویر کوکاکولا از بابانوئل را فراموش کنند و بر ریشه‌های تاریخی واقعی کریسمس پدر – سنت نیکلاس تمرکز کنند.

مطالب جدید پیشنهادی
نازل استخر و انواع مختلف آن >gts.ir

“اگر بابانوئل سنت نیکلاس باشد، کودکان نسبت به ایده کمک به یکدیگر و ایده همبستگی که از هدیه دادن به کودکان فقیرتر ناشی می شود، بازتر خواهند بود.” او بیان کرد. خطبه او گفت این بود “راهی برای انجام الهیات پاپ و بازیابی معنای واقعی سنت مسیحی کریسمس.”

سنت نیکلاس، که در قرن سوم در ترکیه امروزی زندگی می کرد، الهام بخش برخی از سنت هایی بود که ما اکنون با بابانوئل مرتبط می کنیم. گفته می شود که او سکه هایی را به پنجره خانه یک خانواده فقیر می انداخت و به طور ناشناس بین گرسنگان غذا توزیع می کرد. افسانه او الهام بخش سنت هلندی “سینترکلاس” بود که به نوبه خود به “بابانوئل” انگلیسی تبدیل شد که با لباس های مختلف به تصویر کشیده شد تا اینکه کوکاکولا لباس قرمز و سفید خود را در دهه 1930 رایج کرد.