اجرای پرستاران رقصنده برای بایدن در کاخ سفید – RT World News

برنامه ویژه کریسمس کاخ سفید PBS، که در دولت بایدن بازگردانده شد، شامل پرستاران نقابدار است که در حال رقصیدن و خواندن آهنگ نمایشی برادوی در اتاق شرقی هستند، در حالی که بانوی اول بدون نقاب، جیل بایدن در حال سرگرمی به آن نگاه می کند.

در یک ویدیوی دو دقیقه‌ای که روز پنجشنبه در شبکه‌های اجتماعی پخش شد، پرستاران را می‌توان دید که اسکراب‌های آبی تیره پوشیده‌اند، همه به جز دو نفر پشت ماسک‌های مشکی هستند و در حالی که کمی می‌رقصند، کمربند می‌گویند «ما به یک کریسمس کوچک نیاز داریم».

به نظر می‌رسد این اجرا مربوط به برنامه ویژه کریسمس است که در اوایل این ماه ضبط شد و در سه‌شنبه PBS پخش شد – اولین رویدادی از این دست از سال 2016، زیرا در دولت ترامپ هیچ‌کدام از آن‌ها ساخته نشد.

“ما به یک کریسمس کوچک نیاز داریم” آهنگی از موزیکال “مامه” در سال 1966 است که در ابتدا توسط آنجلا لنزبری اجرا شد.

پرزیدنت جو بایدن در این کلیپ ظاهر نمی شود، اما همسرش جیل در یک نقطه دیده می شود، با لباس صورتی – و بدون ماسک – همانطور که او نگاه می کند.

بر اساس لوگوی روی اسکراب ها، روزنامه نگار مستقل جردن شاتل کشف این پرستاران کارمندان Northwell Health، بزرگترین ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی ایالت نیویورک با بیش از 76000 پرسنل بودند. نورث ول در ماه اکتبر 1400 کارمند خود را اخراج کرد و سپس اعلام کرد که به طور کامل از دستورات واکسن بایدن پیروی می کند.

شما می توانید این داستان را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید: