لیپوماتیک ران

برخی از قسمت های بدن مانند ران ها ، بعد از تجمع چربی ها ممکن است دیرتر ازبین روند . برای رفع این مشکلات می توان از لیپوماتیک استفاده نمود . امروزه به دلیل نتیجه عالی از لیپوماتیک ران این جراحی مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته است .

لیپوماتیک

امروزه تناسب اندام یکی از مسائل مهم در بین افراد جامعه به شمار می آید . رژیم های غذایی سخت ، روزش و … ممکن است در برخی از افراد نتیجه مورد نظر را ندهند در نتیجه از روش های لاغری موضعی مانند لیپوماتیک به این منظور انجام می شود .

لیپوماتیک ران

چربی هایی که در ران ها تجمع یافته اند نسبت به برخی قسمت ها ممکن است دیرتر از بین بروند در نتیجه برای کاهش سایز در این قسمت می توان از لیپوماتیک ران استفاده نمود . در طی جراحی لیپوماتیک چربی های اضافه این قسمت خارج شده و مراجعه کننده می تواند تغییر سایز را احساس کند .

عوارض لیپوماتیک

یکی از متداول ترین سوالات در رابطه با لیپوماتیک ، عوارض لیپوماتیک است . بسیاری از پزشکان در رابطه با عوارض لیپوماتیک می گویند که هیچگونه عارضه ای نداشته و بی خطر است . اما هرگونه جراحی ممکن است عوارضی داشته باشد به ویژه عمل های جراحی که برای افراد با وزن زیاد انجام می شود . از عوارض این جراحی می توان به عفونت ، تورم و کبودی شاره نمود که تورم و کبودی طبیعی بوده و با گذشت زمان برطرف می شود . در زمینه احتمال ایجاد عفونت باید ذکر کرد که اگر نکات ذکر شده توسط پزشک بعد از جراحی رعایت شود ، احتمال ایجاد عفونت به شدت کاهش می یابد .

در زمینه جراحی لیپوماتیک توجه داشته باشید که مراجعه به جراح پلاستیک حائز اهمیت می باشد . متاسفانه در بسیاری از موارد مشاهده شده است که پزشکان عمومی و یا افراد بدون تجربه و مهارت در برخی کیلینیک های مشغول به انجام جراحی لیپوماتیک می باشند . در نتیجه قبل از مراجعه در رابطه با پزشک خود اطلاعات کافی را کسب نمایید .

و اما چند نکته مهم بعد از لیپوماتیک

لیپوماتیک یکی از روش های مناسب به منظور رهایی از چربی های اضافه بدن می باشد اما نیاز به مراقبت دارند . برخی از مراقبت ها شامل :

استفاده از گن به مدت مشخص شده توسط پزشک

رعایت رژیم غذایی مناسب

 

انجام ورزش

 

جهت دریافت مشاوره از دکتر حدادی می توانید با شمار ۰۹۲۱۳۵۸۵۴۵۶ تماس حاصل نمایید .

بهترین دکتر پروتز سینه


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *