لیفت سینه

لیفت سینه یا بالا کشیدن سینه که در اصطلاح پزشکی ماستوپکسی گفته می شود برای درمان افتادگی سینه، با بالا بردن و فرم دادن به سینه ها انجام می شود. لیفت سینه از طریق محکم کردن بافت پیرامون و برداشتن پوست اضافی اطراف سینه مشکل افتادگی سینه را در زنان برطرف می کند. عواملی مانند شیر دادن و بالا رفتن سن می تواند موجب شل شدن و افتادگی سینه ها شوند و سینه ها فرم و شکل طبیعی خود را از دست بدهند. لیفت سینه می تواند یک روش موثر برای سفت کردن و فرم دادن به سینه ها باشد و با رفع مشکل افتادگی سینه و ایجاد سینه های محکم تر و جوان تر بر جذابیت و اعتماد به نفس بیشتر در بیمار می افزاید.

لیفت سینه

 علت ها و دلایل انجام لیفت سینه

سینه ها پس از دوران شیردهی ممکن است حالت و شکل شان تغییر پیدا کند مادران پس از گذشته این دوران می توانند با عمل لیفت سینه، دوباره سینه های خوش حالت داشته باشند. همچنین با تغییر وزن ناگهانی ممکن است سینه ها نیز کوچک شوند، و به احتمال زیاد با مشکل افتادگی سینه روبرو شوید، عمل لیفت سینه می تواند این مشکل را در شما برطرف کند. افزایش سن و گذر زمان هم تاثیر بسیار زیادی در شل شدن و افتادگی سینه ها دارد که نشانه پیری در زنان را بیشتر می کند.

لیفت سینه برای شما چکار می کند؟

  • موجب بالا قرار گرفتن سینه و سفت شدن سینه می شود
  • سینه شکل گردتری پیدا می کند و خوش فرم تر بنظر می رسد
  • باعث بالا رفتن نوک پستان می شود
  • اندازه هاله اطراف نوک پستان را کاهش می دهد

چگونگی انجام لیفت سینه؟

لیفت سینه به سه روش انجام می شود، دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک در نهایت دقت موثرترین و مناسب ترین روش را برای رفع مشکل افتادگی سینه انتخاب می کند.

لیفت آبنباتی شکل : در این روش برشی آبنباتی شکل به صورت عمودی از چین سینه به سمت بالا تا محیط اطراف نوک پستان ایجاد می شود که این روش برای درمان افتادگی سینه و کوچک کردن سینه بسیار موثر است.

لیفت دوناتی شکل : مناسب ترین روش برای رفع مشکل عدم تقارن جزئی نوک پستان می باشد که به لیفت اطراف هاله سینه نیز موسوم است.

لیفت لنگری شکل : در جراحی سینه برای انجان لیفت سینه برشی در راستای چین سینه به شکل لنگر ایجاد می شود که نسبت به دو روش دیگر تهاجم این روش بیشتر است اما بهترین نتیجه را در درمان افتادگی سینه نیز دارد.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی فوق تخصص پلاستیک و زیبایی

برخی از خدمات شهریار حدادی :

با انجام خدمات :

جراحی بینی

لاغری و پیکرتراشی : ( لیپوماتیک ، ابدومینوپلاستی و….

جراحی سینه ( لیفت سینه ، پروتز سینه ، ژنیکوماستی و…


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *